Otwarty nabór do Santander X Tomorrow Challenge


ZGŁOŚ SWÓJ POMYSŁ

W Santander wierzymy w przedsiębiorców, twórców oraz innowatorów. Imponują nam ci, którzy myślą przyszłościowo i nieszablonowo, szukają nowych rozwiązań, a wyzwania traktują jako szansę na lepsze jutro.

Świat zmienił się na zawsze, a naszą misją jest nadanie właściwego kierunku tym zmianom. To dobry moment, aby przedsiębiorcy uruchomili swoje pokłady kreatywności i znaleźli rozwiązania tam, gdzie inni widzą tylko wyzwania.

Dlatego stworzyliśmy Santander X Tomorrow Challenge. Jest to konkurs na skalę światową, w ramach którego przeznaczymy ponad milion euro na finansowanie nagród dla przedsiębiorców z wizjonerskim podejściem, skupiających się na problemach, jakie napotkamy w nowej rzeczywistości po pandemii COVID-19.

Poszukujemy start-upów, które podejmą 1 z 4 poniższych wyzwań Tomorrow Challenge:

Re-Skill:

Jak rozwijać nowe umiejętności, aby stać się konkurencyjnym po pandemii COVID-19?

Re-Work:

Jak zmniejszyć bezrobocie lub jak poprawić warunki i zwiększyć liczbę osób samozatrudnionych?

Re-Invent:

W jaki sposób przedsiębiorstwa i przemysł mogą dostosować swoje modele biznesowe do nowych okoliczności po pandemii COVID-19, aby dalej prosperować?

Re-Launch:

Jak możemy zaspokoić nowe potrzeby rynku po pandemii COVID-19?


ZGŁOŚ SWÓJ POMYSŁ

Poszukujemy 20 najlepszych start-upów, które otrzymają m.in. łącznie 1 000 000 euro dofinansowania, widoczność na rynku międzynarodowym oraz mentoring specjalistów.

Przedsiębiorcy z Argentyny, Niemiec, Brazylii, Chile, Kolumbii, Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, Meksyku, Peru, Polski, Portugalii, Puerto Rico, Wielkiej Brytanii i Urugwaju mogą zgłaszać swoje propozycje na Santanderx.com/tomorrowchallenge od 19 maja do 2 lipca.

Captura

Chcemy Ci pomóc w realizacji Twojego pomysłu.

Podejmij jedno z czterech wyzwań, aby zmierzyć się z konsekwencjami i zmianami, jakie może spowodować COVID-19. My pomożemy Ci zbudować jutro, które zapewni dobrobyt społeczeństwu, przyczyniając się do poprawy sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstw i ponosząc przy tym odpowiedzialność za środowisko.

Masz dodatkowe pytania?

Napisz do nas na adres: [email protected]